Partnerzy serwisu:

We Włoszech zawalił się kolejny most

ep. 08.04.2020

We Włoszech zawalił się kolejny most
fot. Vigli del Fuoco
Dziś przed południem we Włoszech zawalił się most w ciągu trasy łączącej Caprigliola z Albiano Magra między prowincjami Massa Carrara i La Spezia w Toskanii. Prawdopodobnie nie było ofiar tej katastrofy.
Jak wynika z informacji przekazywanych przez włoską straż pożarną, w zdarzeniu ucierpiał jeden pojazd – jego kierowca został ranny, ale był wstanie samodzielnie opuścić swój pojazd. W sumie na moście w czasie zdarzenia znajdowały się dwa pojazdy.  Zawalony most przenosił ruch nad rzeką Magra.


Wyświetl większą mapę
Jak informuje Corriere Delle Sera, już wcześniej kierowcy informowali o złym stanie mostu, jednak eksperci nie dopatrzyli się powodów do zamknięcia obiektu dla ruchu. włoski dziennik podaje też, że w tym przypadku :swoistym szczęściem w nieszczęściu była trwająca epidemia, która spowodowała, że na obiekcie praktycznie nie było ruchu.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie na terenie Włoch. Dwa lata temu – w sierpniu 2018 roku doszło do tragicznej w skutkach katastrofy – zawalił się most zwany Ponte Morandi (Polcevera) w Genui, stanowiący część autostrady. Zginęły wówczas 43 osoby.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony