Partnerzy serwisu:

Wiadomo kto ma budować most w ciągu DK-19

ep. 29.01.2020

Wiadomo kto ma budować most w ciągu DK-19
Fot. Google Maps
Konsorcjum firm Wolmost i Miejskiego Przedsiębiorstwa Dróg i Mostów złożyło najkorzystniejszą ofertę w przetargu na budowę mostu przez potok Rosielna w m. Jasienica Rosielna. Wraz z mostem ma być rozbudowana DK-19 w zakresie dojazdów do mostów.
Zadaniem wykonawcy będzie także budowa i rozbiórka objazdu tymczasowego, a także rozbudowa skrzyżowań z drogami powiatowymi nr 1962R i 2028R.

Oferta uznana za najkorzystniejszą jest warta 16,449 mln zł. Firma zadeklarowała gwarancję na wykonane prace w okresie 84 miesięcy.

Jeśli nie będzie odwołań, umowa z wykonawcą zostanie podpisana w lutym. Ma być zrealizowana do czerwca 2021 r.Wyświetl większą mapę

Oferta uznana za najkorzystniejszą była najtańsza spośród czterech złożonych propozycji, choć wszystkie były na zbliżonym poziomie. Pozostałe opiewały na kwoty: 16,509 mln zł (Strabag), 16,779 mln zł (Budimex), 17,606 mln zł (konsorcjum Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego Dębica i firmy Intop).

W pierwszej kolejności – w bieżącym roku – wykonany ma być objazd tymczasowy i rozebrany istniejący most. Powstać powinny także fundamenty i podpory nowego mostu oraz dojazd drogowy do obiektu. Pozostała część prac będzie wykonana w roku 2021.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony