Partner serwisu

Wiadomo kto przejął obowiązki szefa Lotosu

Redakcja/inf. pras. 13.11.2020

Wiadomo kto przejął obowiązki szefa Lotosu
fot. Lotos
Zofia Maria Paryła została wyznaczona na pełniącą obowiązki prezesa Zarządu Lotosu. Rada Nadzorcza powierzyła jej tę funkcję po rezygnacji z funkcji prezesa przez Pawła Jana Majewskiego.
Zofia Paryła w Zarządzie Grupy Lotos zasiada od 25 lipca 2019 roku, pełniąc funkcję wiceprezes Zarządu ds. finansowych. Jest absolwentką Executive Master of Business Administration (MBA).

Legitymuje się tytułem magistra Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, będąc absolwentką Wydziału Zarządzania na kierunku rachunkowość.

Karierę zawodową rozpoczęła 1985 roku w Krajowej Państwowej Komunikacji Samochodowej w Krakowie. W latach 1997 – 2017 była związana z sektorem prywatnym. Ostatnie dwa lata pełniła funkcję wiceprezesa Zarządu, Energa Centrum Usług Wspólnych.

Zofia Maria Paryła ma liczne certyfikaty z zakresu zarządzania, księgowości i rachunkowości, jak również certyfikat uzyskania kwalifikacji wykształcenia dla kandydatów na członków organów nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Obecnie w Zarządzie Grupy Lotos zasiadają również: Artur Cieślik, wiceprezes ds. strategii i rozwoju, Marian Krzemiński, wiceprezes ds. inwestycji i innowacji, Piotr Walczak, wiceprezes ds. produkcji i handlu oraz Jarosław Wittstock, wiceprezes ds. korporacyjnych.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony