Partnerzy serwisu:

Wiadukt w Batowicach. Wszystkie oferty w budżecie

Magdalena Romanowska 22.02.2020

Wiadukt w Batowicach. Wszystkie oferty w budżecie
fot. UM Kraków
W ogłoszonym przez Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego przetargu na budowę wiaduktu łączącego ul. Powstańców w Krakowie z Batowicami wpłynęły 4 oferty. Wszystkie zmieściły się w budżecie (40 mln zł), jaki oszacowano na realizację tego zadania.
Najtańszą ofertę, 26,5 mln zł, zaproponowała firma Skanska, najdroższe było przedsiębiorstwo Berger Bau Polska, które zaoferowało cenę 34,5 mln zł. Oferty złożyły też przedsiębiorstwa: IMB Podbeskidzie (29,9 mln zł), Mota Engil Central Europe (30,9 mln zł). Wszystkie firmy jako okres gwarancji podały 84 miesiące.

Zadaniem wykonawcy będzie budowa wiaduktu łączącego ul. Powstańców w Krakowie z drogą powiatową nr 2156K w miejscowości Batowice i Dziekanowice. W zakres zadania wchodzi również przebudowa przyległego układu drogowego w zakresie budowy 3 rond oraz odcinka drogi o długości 0,6 km.View Larger Map

Planowany wiadukt ma mieć ok. 60 metrów długości i dwie jezdnie po dwa pasy ruchu w każdym kierunku. Nowy obiekt zostanie umiejscowiony w ciągu ulicy Piasta Kołodzieja, około 550 m. na wschód od starego wiaduktu. Od strony miejscowości Batowice w gminie Zielonki powstaną droga i rondo.

Wiadukt będzie umiejscowiony nad liniami kolejowymi nr 8 i 95 w ciągu ul. Piasta Kołodzieja.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony