Partnerzy serwisu:

Wielkopolska: Przetarg na remont drogi krajowej nr 92

Romanowska Magdalena 06.09.2019

Wielkopolska: Przetarg na remont drogi krajowej nr 92
fot. Unsplash
Przebudowa drogi krajowej ma odbyć się w ramach Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych. W jej programie znajduje się remont skrzyżowania w miejscowości Rokosz i skrzyżowania w miejscowości Spława w Wielkopolsce. Oferty w przetargu orgaznizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu można składać do 20 września 2019 do godziny 10:15.
Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych ma na celu poprawę BRD poprzez przebudowę i modernizację miejsc objętych szczególnym ryzykiem wypadku. Tym razem uwaga została skierowana na niebezpieczne skrzyżowania w Spławie i w Rokoszu. Ogłoszony został przetarg na remont tych punktów na odcinkach: od km 29+050 do km 29+550 długości 0,5 km w Rokoszu oraz od km 37+453 do km 37+953 długości 0,5 km w Spławie.View Larger Map

Od wykonawcy oczekuje się wniesienia wadium w wysokości 36 tys. zł. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało zrealizowane w następujących terminach: wbudowanie warstwy wiążącej z MMA w terminie 70 dni od podpisania umowy oraz wykonania całości zamówienia w terminie nie dłuższym niż 147 dni od dnia podpisania umowy. 

Wykonawca może w swojej ofercie zadeklarować skrócenie tego terminu o 7 lub o 14 dni. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie się kierował przede wszystkim ceną, ale także potencjalnym skróceniem terminu realizacji wykonania robót, dodatkowym personelem wykonawcy oraz aspektami społecznymi, na przykład zatrudnieniem osoby bezrobotnej.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony