Partnerzy serwisu:

Wielkopolskie: 4 oferty na remont DK-15 Trzemeszno – Lubiń

Leonard Dolecki 26.06.2019

Wielkopolskie: 4 oferty na remont DK-15 Trzemeszno – Lubiń
fot. GDDKiA
Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad otworzył przetarg na remont drogi krajowej nr 15 na odcinku od Trzemeszna do miejscowości Lubiń. Do zamawiającego trafiły cztery oferty z czego dwie mieszczą się w budżecie zamawiającego.
Do GDDKiA trafiły oferty od firm: Colas (2,196 mln zł), Indrog (2,463 mln zł), PBD Kalisz (2,173 mln zł) oraz Kobylarnia (2,436 mln zł). Wszyscy startujący w przetargu zaproponowali realizację zadania w ciągu 63 dni oraz objęcie prac 60-miesięcznym okresem gwarancji.

Kwota, którą Generalna Dyrekcja planuje przeznaczyć na realizację tego przedsięwzięcia 2,406 mln zł. Oznacza to, że dwie z nadesłanych propozycji mieszczą się w zakładanym budżecie. Teraz oferty zostaną ocenione pod kątem: ceny (60%), terminu realizacji (25%), długości okresu gwarancji (20%) oraz zatrudnieniem osoby bezrobotnej (5%).

View Larger Map

Inwestycja przewiduje remont odcinka DK-15 o długości 2,62 km. Trasa leży na wschód od Gniezna, a jej modernizacja poprawi przede wszystkim jakość przejazdu między Gnieznem a Inowrocławiem.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony