Partnerzy serwisu:

Wkrótce trzeci etap przebudowy Al. Niepodległości w Pile

Magdalena Romanowska 02.06.2020

Wkrótce trzeci etap przebudowy Al. Niepodległości w Pile
fot. Google Maps
GDDKiA w Poznaniu ogłosiła postępowanie przetargowe na trzeci etap remontu DK-11 Al. Niepodległości w Pile. Zamówienie ma zostać zrealizowane w terminie 134 dni od podpisania umowy.
Przebudowa Al. Niepodległości etap III na odcinku od alei Wyzwolenia (km 180+350) do alei Koszalińskiej w Pile (km 181+830) obejmuje: remont nawierzchni jezdni, zatok i chodników, przebudowę ścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych, przebudowę urządzeń infrastruktury technicznej kolidujących z zakresem przebudowy, roboty wykończeniowe w tym humusowanie oraz obsianie mieszankami traw.

Kryteria wyboru ofert i termin składania ofert to w tym przypadku cena (60 proc.), długość okresu gwarancji (15 proc.), dodatkowy personel wykonawcy (4 proc.), zatrudnienie osoby bezrobotnej (1 proc.) oraz skrócenie terminu wykonania robót (20 proc.). Termin składania ofert został wyznaczony na 16 czerwca br.

Poprzedni etap, rozpoczęty w marcu 2019 roku obejmował odcinek drogi krajowej nr 11 w ciągu al. Niepodległości i ul. Wodnej odc. od ul. Koszalińskiej do ronda Jana Pawła II w Pile. Umowa opiewała na kwotę ponad 2 mln zł.

W zakres przebudowy wchodziły: sfrezowanie istniejącej warstwy ścieralnej jezdni i zatok, ułożenie nowej warstwy ścieralnej SMA na jezdni i zatokach, wymiana krawężników na nowe krawężniki betonowe, przebudowę skrzyżowania z ul. Niemcewicza – wykonanie pasa dla pojazdów skręcających w lewo, przebudowę skrzyżowania z ul. Popiełuszki na skrzyżowanie typu mini rondo o średnicy zewnętrznej 20 m oraz wymiana nawierzchni chodników i zjazdów na odcinku od skrzyżowania z ul. Popiełuszki do ronda Jana Pawła II.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony