Partnerzy serwisu:

Wkrótce umowy na dwa odcinki autostrady A2

ep. 29.03.2021

Wkrótce umowy na dwa odcinki autostrady A2
fot. Google Maps
Już tylko dostarczenie gwarancji dzieli od podpisania umowy autostradę A2 pomiędzy rejonem Malinowiec i węzłem Łukowisko oraz rejonem m. Swory i węzłem Biała Podlaska. Jest pozytywny wynik kontroli uprzedniej Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.
To koniec procedury przetargowej dotyczącej zaprojektowania i budowy dwóch odcinków autostrady A2. Pierwszy (Malinowiec – Łukowisko) liczy 18 km, drugi ponad 14 km (Swory – Biała Podlaska).

W przypadku pierwszego odcinka wykonawcą będzie Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor, drugi natomiast wybuduje Polaqua.

To dwa z czterech odcinków A2 między Siedlcami i Białą Podlaską, dla których trwają postępowania przetargowe. Dwa pozostałe odcinki to Siedlce Zach. – rejon miejscowości Malinowiec, dla którego jako najkorzystniejszą wskazano ofertę złożoną przez Strabag oraz węzeł Łukowisko – rejon miejscowości Swory, gdzie najkorzystniejsza była oferta Przedsiębiorstwa Usług Technicznych Intercor.

Fragment od Białej Podlaskiej granicy państwa na razie zostanie tylko zaprojektowany. Wybrana firma zadba także o decyzję zezwalającą na realizację inwestycji. Przetarg jest w trakcie – oferty od projektantów otwarto na początku lutego.  
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony