Partner serwisu

Wnioski na S6 Koszalin – Słupsk złożone

Edyta Wsół 24.11.2015

Wnioski na S6 Koszalin – Słupsk złożone
fot. GDDKiA
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i autostrad zebrała wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na trzy odcinki drogi ekspresowej S6 Koszalin – Słupsk. 23 podmioty złożyły 57 wniosków.
Część pierwsza inwestycji polega na budowie odcinka drogi S6 od końca obwodnicy Koszalina i Sianowa do początku obwodnicy Sławna. Zainteresowanie tym fragmentem wyraziło 19 firm i konsorcjów. Odcinek ten będzie miał 20,2 km długości.

Druga część inwestycji polega na budowie obwodnicy Sławna o długości 11 km. Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu złożyło 18 wykonawców. Z kolei 14-kilometrowym odcinkiem ze Sławna do Słupska zainteresowanych jest 20 podmiotów.

GDDKiA zajmie się teraz weryfikacją złożonych wniosków, a następnie wybierze te firmy, które otrzymają zaproszenia do złożenia ofert cenowych. Te będą oceniane pod kątem ceny (90%), okresu gwarancji jakości (5%) oraz terminu realizacji (5%).

Zamawiający wymaga, by inwestycja została wykonana w terminie nie krótszym niż 34 miesiące i nie dłuższym niż 37 miesięcy. Do czasu robót budowlanych nie wlicza się okresów zimowych trwających od 15 grudnia do 15 marca, z kolei tej zasady nie stosuje się w przypadku prac projektowych.

Listę firm, które złożyły wnioski znajdziesz w Monitorze.

 
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi drogowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony