Partner serwisu

Wróci normalny ruch na wiadukcie w Wolsztynie

ep. 02.08.2021

Wróci normalny ruch na wiadukcie w Wolsztynie
fot. GDDKiA
Wcześniej niż zapowiadano zakończyły się prace związane z usuwaniem awarii wiaduktu w ciągu drogi krajowej nr 32 w Wolsztynie. Wróci normalny ruch.
– Przywracamy ruch na wiadukcie w ciągu DK-32 w Wolsztynie. Awaria została usunięta. Dzisiaj od godziny 22:00 ruch powinien odbywać się już bez utrudnień – poinformowała Alina Cieślak, rzecznik prasowa poznańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji.

Prace na wiadukcie nad linią kolejową PKP w Wolsztynie rozpoczęły się w nocy z 27 na 28 lipca. Były związane z awarią łożyskowania.

Z uwagi na bezpieczeństwo użytkowników ruchu drogowego i kolejowego wprowadzono na obiekcie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacja świetlną. Pas ruchu w kierunku Poznania został zamknięty na odcinku ok. 100 m.

GDDKiA zapowiadała, że prace mogą potrwać do 6 sierpnia, przy czym czynione będą starania, by niezbędne prace wykonać jak najszybciej i przywrócić normalny ruch na obiekcie.

Droga krajowa nr 36 przebiega przez teren województw lubuskiego i wielkopolskiego. Prowadzi od granicy z Niemcami w Gubinku do Stęszewa.


PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony