Partner serwisu

Wrocław. Zmiany na pl. Społecznym. Estakada do wyburzenia

inf. pras./Red. 02.08.2019

Wrocław. Zmiany na pl. Społecznym. Estakada do wyburzenia
Fot. Google Maps
Dziś w nocy, tj. z 2 na 3 sierpnia z ruchu zostanie wyłączona estakada zachodnia na pl. Społecznym we Wrocławiu. Potem zacznie się jej wyburzanie.
Po wyłączeniu obiektu z użytkowania, wprowadzane będą zmiany w organizacji ruchu. Jak podają Wrocławskie Inwestycje, przejazd samochodów od ulicy Oławskiej/Traugutta w kierunku mostu Pokoju będzie się odbywał na poziomie terenu. – Dla usprawnienia ruchu i jego płynności zaprojektowano dla kierowców dwupasmowy lewoskręt w kierunku mostu Pokoju, który pozwoli na wygodne pokonanie skrzyżowania – podaje spółka WI.


Wyświetl większą mapę,/center> Od 14 sierpnia od godz. 22:00 do 19 sierpnia do godz. 5:00 rano mają być przeprowadzone najbardziej wymagające prace rozbiórkowe – wykonawca będzie burzył fragmenty estakady przylegające do jezdni. Termin ich wykonania jest nieprzypadkowy – będzie to tzw. długi weekend, zatem ewentualne utrudnienia będą mniej uciążliwe dla kierowców.

W tym czasie będą także wprowadzone objazdy: dla relacji most Grunwaldzki – centrum przez parking przy Urzędzie Wojewódzkim oraz skrzyżowanie ulicy Wyszyńskiego z ulicą Purkyniego i dalej na plac Społeczny. Dla relacji z mostu Pokoju w kierunku placu Wróblewskiego trzeba będzie objechać przez aleję Słowackiego i Podwale do skrzyżowania Krasińskiego, Oławska, Podwale, Traugutta, a następnie w lewo w kierunku pl. Wróblewskiego.

Zmienione będą także trasy linii autobusowych i tramwajowych.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony