Partnerzy serwisu:

Wykonanie dokumentacji przebudowy drogi powiatowej – Gaj, Lusina, Libertów

Magdalena Romanowska 16.09.2019

Wykonanie dokumentacji przebudowy drogi powiatowej – Gaj, Lusina, Libertów
fot. unsplash
Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dróg powiatowych nr 2169K oraz 2170K w miejscowościach Gaj, Lusina, Libertów. Zlecenie obejmuje również wyznaczenie pasa drogowego. Termin składania ofert mija 17 października 2019 roku.
Odcinek drogi, który obejmie przebudowa i którego ma dotyczyć dokumentacja biegnie przez miejscowości Gaj, Lusina i Lubertów w powiecie krakowskim. Jego odległość liczy około 6, 2 kilometra.

Dokumentacja obejmuje projekt przebudowy wraz z wyznaczeniem granic pasa drogowego w zakresie poszerzenia jezdni, budowy chodnika wraz z odwodnieniem i przebudową zjazdów, przebudową skrzyżowań, przebudową oświetlenia ulicznego oraz uzyskanie stosownych uzgodnień i właściwych decyzji administracyjnych wymaganych przepisami prawa budowlanego.View Larger Map

Wykonawca musi mieć na swoim koncie minimum jeden projekt budowlano-wykonawczy budowy lub przebudowy chodnika z kanalizacją wraz z zaprojektowaniem warstw konstrukcji nawierzchni jezdni o długości minimum 1 kilometr. Oferta wiąże się również z wniesieniem wadium przetargowego w wysokości 20 tysięcy złotych. 

Zespół potrzebny do wykonania zamówienia powinien składać się z projektanta drogowego z wyższym wykształceniem technicznym i dwuletnim doświadczeniem zawodowym w projektowaniu drogowym; projektanta sieci sanitarnych z uprawnieniami do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń i dwuletnim doświadczeniem w tym zakresie, oraz z projektanta sieci energetycznych i telekomunikacyjnych. 

Termin składania ofert mija 17 października 2019 r. Termin wykonania zamówienia to 30 listopada 2020 r.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony