Partnerzy serwisu:

Wyznaczą którędy pobiegnie obwodnica Łowicza. Rusza przetarg

Elżbieta Pałys 06.10.2020

Wyznaczą którędy pobiegnie obwodnica Łowicza. Rusza przetarg
Fot. Google Maps
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad z oddziałem w Łodzi rozpoczyna przygotowania do budowy obwodnicy Łowicza. Ogłasza pierwszy przetarg.
Chodzi o inwestycje zaplanowaną w ramach Programu budowy 100 obwodnic. Obwodnica Łowicza jest tą, która musi dopiero przejść cały proces inwestycyjny zaczynając od wyznaczenia korytarza, w którym będzie w przyszłości poprowadzona droga omijająca miasto.Wyświetl większą mapę

Ogłoszone właśnie postępowanie dotyczy opracowania studium korytarzowego i studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z elementami koncepcji programowej oraz materiałami do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

Planowana obwodnica ma powstać w ciągu dróg krajowych nr 14, 70 i 92. O jej dokładnym przebiegu zdecyduje dokumentacja, której przygotowanie właśnie zleca GDDKiA. Wykonawca, który będzie odpowiedzialny za dokumentację przygotuje także materiały na potrzeby przetargu w trybie zaprojektuj i wybuduj oraz będzie odpowiadał na pytania wykonawców w trakcie przetargu budowlanego.

Na wszystkie te czynności przewidziano 66 miesięcy.

Oferty od projektantów poznamy 6 listopada.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony