Partner serwisu

Za darmo autostradą A4 także z aplikacją mPay

Redakcja 07.03.2022

Za darmo autostradą A4 także z aplikacją mPay
fot. Google Maps
Kolejny podmiot dołącza do inicjatyw okazujących solidarność z Ukrainą. Korzystający z aplikacji użytkownicy pojazdów zarejestrowanych w Ukrainie mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów autostradą. Z kolei użytkownicy rosyjskich numerów telefonów w ogóle nie będą mogli korzystać z aplikacji do płatności.
Pojazdy na ukraińskich numerach rejestracyjnych, korzystające z aplikacji mPay, mogą za darmo przejeżdżać autostradą A4 na odcinku Kraków – Katowice. Wystarczy, że w aplikacji uruchomią płatność videotolling. Bramki na autostradzie A4 otworzą się automatycznie.

Aplikacja umożliwia także przekazanie środków na zbiórki charytatywne z myślą o wsparciu Ukrainy. mPay udostępnił funkcję „Pomagam” fundacjom i organizacjom, które organizują wsparcie naszego wschodniego sąsiada oraz obywateli tego kraju.

– Nasza aplikacja ułatwia codzienne płatności, ale jest również praktycznym narzędziem wspierania inicjatyw społecznych. Mam nadzieję, że nasi użytkownicy skorzystają z możliwości szybkiego przelewania pieniędzy na zbiórki związane ze wspieraniem Ukrainy – mówi Andrzej Basiak, prezes zarządu mPay.

Firma poinformowała także, że na znak protestu przeciwko agresji Rosji na Ukrainę oraz w geście solidarności z Ukraińcami, zablokowała rejestrację i korzystanie z aplikacji użytkownikom z rosyjskimi numerami telefonów.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wojna Rosja - Ukraina
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony