Partnerzy serwisu:

Za ile nadzór nad A2 w stronę Siedlec

Elżbieta Pałys 01.04.2020

Za ile nadzór nad A2 w stronę Siedlec
Fot. Google Maps
Wpłynęło 11 ofert od firm, które są gotowe pełnić nadzór nad projektowaniem i budową autostrady A2 od węzła Ryczołek za Mińskiem Mazowieckim do węzła Swoboda koło Siedlec. Najtańsza kosztuje 24,2 mln zł.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad na realizację tego zadania przewidziała 24,4 mln zł. Najtańsza oferta została wyceniona trochę wyżej – 24,2 mln zł. Złożyło ją konsorcjum Ayesa. Oferta z drugiego miejsca kosztuje 25,7 mln zł i złożyło ją konsorcjum Drogowa Trasa Średnicowa wraz z Inko. Najdroższa propozycja jest warta 35,2 mln zł. Na taką kwotę prace wycenił Egis Poland.

W ramach przetargu wybranemu wykonawcy będzie zlecony nadzór nad pracami polegającymi na projektowaniu i budowie autostrady A2 od końca obwodnicy Mińska Mazowieckiego do Siedlec. Od strony wykonawczej są to trzy odcinki realizacyjne.Wyświetl większą mapę

Pierwszy z odcinków, tj. w. Ryczołek – w. Groszki ma budować PTU Intercor. Umowa została już zawarta. Ten odcinek będzie miał 12,6 km długości.

Przetarg na liczący 12,9 km fragment w. Groszki – w. Gręzów nie został jeszcze rozstrzygnięty. Najtańsza ofertę złożył chińska firma Stecol Corporation.

Odcinek od węzła Gręzów do węzła Swoboda o długości 12,49 km jest przed zawarciem umowy. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Polaqua.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony