Partner serwisu

Zamość zmodernizuje oświetlenie

Witold Urbanowicz 20.04.2018

Zamość zmodernizuje oświetlenie
fot. WU
Miasto Zamość prowadzi przetarg na modernizację oświetlenia w ciągu kilku głównych ulic. Stare rtęciowe i usadowione oprawy zostaną wymienione na LED-owe. Inwestycja zakończy się w przyszłym roku.
Zamość ogłosił przetarg na modernizację systemu oświetlenia ulicznego. Przedmiot zamówienia obejmuje ulice Hrubieszowską na odcinku od Ronda Honorowych Dawców Krwi do granicy miasta (łącznie z rondem), Jana Pawła II, Legionów na odcinku od ronda Wysiedlonych Mieszkańców Zamojszczyzny do ul. Jana Pawła, Lipską, Lubelską, Lwowską, Partyzantów, Piłsudskiego, Powiatową, Sikorskiego.

W ramach inwestycji istniejące oprawy zostaną wymienione na LED-owe. Przewidziano też wymianę części istniejących słupów oświetlenia ulicznego na słupy stalowe, rurowe, ocynkowane. Na rondach Ordynacji Zamojskiej i Honorowych Dawców Krwi na masztach zainstalowana ma zostać instalacja fotowoltaiczna z możliwością przesyłania naddatku energii elektrycznej do systemu elektroenergetycznego. Ponadto przewidziano montaż tablicy świetlnej, informującej o stanie powietrza.

Termin składania ofert mija 29 maja. O wyborze zdecydują cena (60%) oraz okres gwarancji (40%). Zadanie ma zostać zrealizowane do końca sierpnia 2019 r.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony