Partnerzy serwisu:

ZDW Łódź. Przetarg na wykonawcę DW-726

Magdalena Romanowska 07.11.2019

ZDW Łódź. Przetarg na wykonawcę DW-726
Fot. Google Maps
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi szuka wykonawcy rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 726 w miejscowości Liciążna pomiędzy skrzyżowaniami z drogami gminnymi nr 116192E i nr 116197E. Jest to ponowiony przetarg. Pierwszy zakończył się 24 września tego roku i został unieważniony wskutek awarii systemu, która uniemożliwiła składanie ofert.
Pierwszy przetarg na to zadanie był ogłoszony w lipcu i miał pozostać otwarty do 24 września. W tym postępowaniu nie wyłoniono jednak wykonawcy, ponieważ 19 i 20 września doszło do awarii systemu platformy zakupowej, na której potencjalni wykonawcy składali swoje oferty. Ponieważ w tych dniach złożenie ofert nie było możliwe, zdecydowano się na unieważnienie przetargu.View Larger Map

Oferty w przetargu można składać do 17 grudnia 2019 roku. O wyborze wykonawcy zadecyduje kilka kryteriów: cena (60 proc.), długość okresu rękojmi (20 proc.), doświadczenie kierownika budowy (12 proc.) i doświadczenie kierownika robót drogowych (8 proc.).

W ramach zadania zaplanowano rozbudowę dróg gminnych nr 116192E i 116197E, rozbudowę skrzyżowań, rozbiórkę i budowę zjazdów wraz z rowami krytymi pod zjazdami, budowę ścieżki rowerowej, budowę chodników, budowę zatok autobusowych, budowę tymczasowej drogi, budowę przepustu, rozbiórkę starego mostu.

Obecna droga klasy Z po przebudowie ma być w klasie technicznej G z jezdnią o szerokości 7 m i nośności konstrukcji nawierzchni dostosowanej do 115 kN/oś.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony