Partnerzy serwisu:

Zmiana warty w Budimeksie w drugiej połowie maja

ep. 22.04.2021

Zmiana warty w Budimeksie w drugiej połowie maja
fot. mat. pras.
Dariusz Blocher przestanie zarządzać Budimeksem z dniem 19 maja. Tak wynika z oficjalnej rezygnacji, która wpłynęła już do spółki.
Dariusz Blocher po raz pierwszy poinformował o swoich planach na dzień przed Walnym Zgromadzeniem akcjonariuszy Budimeksu. Teraz do spółki wpłynęła oficjalna rezygnacja. Wynika z niej, że rezygnacja ma nastąpić z dniem 19 maja.

We wcześniej przekazanej informacji prezes informował, że jego jest zaplanowana, a jej powody nie są związane z działalnością spółki.

Wskazywał jednocześnie, że podjętym postanowieniem stoją m.in. możliwości objęcia innych, nieoperacyjnych zadań nadzorczych w ramach Grupy Ferrovial.

Dariusz Blocher stał na czele Budimeksu od 2009 roku. W tym czasie wartość sprzedaży Budimeksu wzrosła z 3,2 do 8,3 mld złotych. Liczba realizowanych kontraktów powiększyła się w tym czasie z 80 do ponad 200. Wartość portfela zamówień wzrosła z 5 do 12 mld zł.

Od czerwca 2019 r. Dariusz Blocher łączył pracę na stanowisku prezesa Budimeksu z funkcją dyrektora Grupy Ferrovial Construction na Europę.


PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Budimex
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony