Partnerzy serwisu:

Zmiany w zarządzie Erbudu

Redakcja 04.12.2019

Zmiany w zarządzie Erbudu
fot. Erbud
Wraz z końcem roku zmieni się skład zarządu spółki budowlanej Erbud. Z pełnienia funkcji wiceprezesa zrezygnuje Józef Zubelewicz, a jego miejsce zajmie Jacek Leczkowski, dotychczasowy prokurent w Erbudzie.
Rezygnacja dotychczasowego wiceprezesa wiąże się ze zbliżającym się terminem wieku emerytalnego. Józef Zubelewicz jest związany z Erbudem od 1999 roku.

− To jemu Erbud zawdzięcza dynamiczny rozwój na polskim rynku (spółka początkowo działała bowiem wyłącznie w Niemczech). Józef Zubelewicz był odpowiedzialny w grupie za cały segment budownictwa kubaturowego, który do dziś stanowi podstawową część działalności firmy, a także za segment infrastrukturalny – czytamy w komunikacie prasowym.

Funkcję wiceprezesa od 2 stycznia 2020 roku obejmie Jacek Leczkowski związany z Erbudem od 2008 r.

 
Józef Zubelewicz, fot. mat. pras. Erbud

− Prezes Zubelewicz przygotowywał się do decyzji o emeryturze długi czas. Priorytetem było dla nas znalezienie i wyznaczenie godnego następcy, który byłby silnie związany z grupą, cieszył się zasłużonym zaufaniem współpracowników i mógł się pochwalić doświadczeniem na dotychczasowych stanowiskach zajmowanych w firmie. Ostatecznie zgodnie z radą nadzorczą stwierdziliśmy, że najlepszym następcą będzie Jacek Leczkowski – stwierdził w wypowiedzi dla WNP prezes Dariusz Grzeszczak.

Decyzją rady nadzorczej Erbudu z dniem 1 stycznia 2020 Dariuszowi Grzeszczakowi powierzona zostanie funkcja prezesa zarządu, natomiast Agnieszce Głowackiej funkcja wiceprezesa zarządu (oboje zasiadają w zarządzie obecnej kadencji).
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony