Partner serwisu

Zmiany w zarządzie Trakcji

ep. 21.07.2022

Zmiany w zarządzie Trakcji
fot. Trakcja
Spółka Trakcja poinformowała o zmianach w zarządzie – z dotychczasowej funkcji zrezygnował wiceprezes, powołano także nowego członka zarządu.
Jak podano w komunikacie, Paweł Nogalski zrezygnował z funkcji wiceprezesa zarządu oraz z członkostwa w zarządzie spółki. Jako powód rezygnacji podano względy osobiste. Dotychczasowy wiceprezes funkcje w Trakcji przestał pełnić z dniem 21 lipca.

Tego samego dnia Rada Nadzorcza Spółki powołała na stanowisko członka zarządu, dyrektora technicznego Bartłomieja Cygana. Nowe funkcje obejmie on 22 lipca.

Jak dowiadujemy się z komunikatu, Bartłomiej Cygan jest magistrem inżynierem budownictwa, absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył także Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz program Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz zarządzaniu.

Ostatnio pracował w PKP Polskich Liniach Kolejowych gdzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora Centrum Realizacji Inwestycji, a wcześniej dyrektora projektu ds. analiz i weryfikacji kosztów inwestycyjnych.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony