Partner serwisu

Znamy wykonawcę wiaduktu w Bochni na DK-94

Magdalena Romanowska 26.03.2020

Znamy wykonawcę wiaduktu w Bochni na DK-94
fot. GDDKiA
Wykonawcą nowego wiaduktu w Bochni w ciągu drogi krajowej DK-94 została Firma Inżynieryjno-Budowlana F.I.B. Talaga z Myślenic. Jej zadaniem będzie zaprojektowani i budowa obiektu. Oferta został wybrana 25 marca, a koszt inwestycji wyniesie około 3,6 mln zł.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej nowego wiaduktu w Bochnia, na drodze krajowej nr 94 wraz z uzyskaniem decyzji realizacyjnej oraz realizację robót budowlanych. W ich skład wejdzie budowa wiaduktu tymczasowego wraz z drogą tymczasową, rozbiórka istniejącego wiaduktu, w km 28+878, budowa nowego wiaduktu wraz dojazdami, rozbiórka objazdu tymczasowego, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla nowego wiaduktu.

Przetarg został ogłoszony przez GDDKiA 5 lutego. Oferta firmy Firmy Inżynieryjno-Budowlanej F.I.B. Talaga była jedną z trzech, które zmieściły się budżecie.

Wiadukt w Bochni, zlokalizowany w ciągu drogi krajowej nr 94, ma 12 m szerokości, jest obiektem jednoprzęsłowym, a jego stan techniczny nie pozwala na dalszą eksploatację. Podczas budowy nowego obiektu kierowcom zostanie udostępniony obiekt tymczasowy.


Wszystkie prace mają być zrealizowane w terminie 28 miesięcy od podpisania umowy, przy czym na etap prac projektowych wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji, włącznie z decyzją na realizację inwestycji przewidziano 21 miesięcy, natomiast na realizację robót 7 miesięcy.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Obiekty inżynierskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony