Partnerzy serwisu:
Biznes i przemysł

Budimex będzie współpracować ze Szkołą Główną Handlową

Dalej Wstecz
Autor:

Budimex

Data publikacji:
13-05-2024
Ostatnia modyfikacja:
13-05-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. Budimex

Podziel się ze znajomymi:

Spółka Budimex dołączyła do Klubu Partnerów SGH. 10 maja 2024 r. przedstawiciele firmy oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie podpisali porozumienie. – Do grona członków Klubu Partnerów SGH dołącza lider branży infrastrukturalno-budowlanej w Polsce. Co istotne, Budimex wchodzi jednocześnie w skład silnej grupy kapitałowej Ferrovial, jednej z największych firm działających w tym sektorze na świecie – podkreślił kanclerz SGH dr Marcin Dąbrowski.

– Oferta dydaktyczna SGH obejmuje wiele przedmiotów związanych z zarządzaniem infrastrukturą i nieruchomościami, jak również bardzo specjalistyczne tematy, np. ekonomiczna analiza regulacji w sektorach infrastrukturalnych. Współpraca z Budimeksem umożliwi nam wejście na kolejny szczebel kształcenia z wykorzystaniem światowych praktyk zarówno tych ściśle sektorowych, jak i związanych z ogromną transformacją branży z perspektywy ESG. Razem będziemy kształtować rynkowych liderów – dodał Maciej Dąbrowski. Współpraca w ramach Klubu Partnerów SGH to zobowiązanie efektywniejszego wykorzystania posiadanych przez SGH i członków Klubu Partnerów SGH zasobów i potencjału poprzez łączenie dorobku nauki i edukacji z doświadczeniami praktyki gospodarczej. Współpraca z firmą oparta jest o świadczenia wynikające z Karty Partnerstwa.

Budimex jest pierwszą firmą budowlaną w Polsce, która rozpoczyna strategiczną współpracę ze SGH w Warszawie. – Podpisanie umowy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie to szansa dla młodych finansistów oraz ekonomistów na zdobycie praktycznego doświadczenia w jednej z największych firm w Polsce w dziedzinie inwestycji budowlanych oraz funkcjonowania spółki notowanej na GPW w WIG-20. Ważną częścią podpisanej dziś umowy będzie też wymiana doświadczeń pomiędzy wykładowcami uczelni i naszymi pracownikami – powiedziała Anna Karyś-Sosińska, członek Zarządu Budimex SA.

W tym i w zeszłym roku Budimex podpisał umowy z ponad 50 szkołami technicznymi i wyższymi w Polsce. Celem współpracy jest wspieranie kształcenia i zdobywanie doświadczenia zawodowego przez studentów i absolwentów szkół w sektorze budowlanym.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

PZPB: Największy problem – brak pracowników

Biznes i przemysł

PZPB: Największy problem – brak pracowników

Roman Czubiński/Łukasz Malinowski 10 maja 2024

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

PZPB: Największy problem – brak pracowników

Biznes i przemysł

PZPB: Największy problem – brak pracowników

Roman Czubiński/Łukasz Malinowski 10 maja 2024

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5