Partner serwisu
Drogi i autostrady

CEMEX Polska: Dialog fundamentem lepszej przyszłości

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
18-10-2016
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RynekInfrastruktury.pl

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
CEMEX Polska: Dialog fundamentem lepszej przyszłości
fot. Mat. pras. CEMEX Polska
– CEMEX Polska stawia sobie za cel jak najlepsze odpowiadanie na wyzwania i potrzeby rynku. Aby im sprostać, prowadzimy dialog z interesariuszami oraz angażujemy się w społeczne inicjatywy, co pozwala nam na kompleksowy i zrównoważony rozwój – mówi Izabella Rokicka, Dyrektor Komunikacji i Public Affairs, Europa i Polska, Członek Zarządu CEMEX Polska.

Dialog podstawą rozwoju

Dialogi z interesariuszami pozwalają firmie realizować strategię zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu, a zgłaszane podczas rozmów uwagi są przez CEMEX Polska uwzględniane w cyklicznych raportach zrównoważonego rozwoju. – Dbamy o to, by interesariusze mieli wpływ na istotne dla całej firmy wydarzenia i tematy – mówi Izabella Rokicka.

– Dzięki dialogom jesteśmy w stanie lepiej odpowiadać na zgłaszane potrzeby, nie tylko te ze strony interesariuszy, ale i naszych pracowników. W tym celu co roku organizujemy dedykowane spotkania, podczas których poruszane są kwestie dotyczące strategii, wizji oraz priorytetów firmy, a każdy pracownik może zadać pytanie Zarządowi – dodaje.

Tematy ważne lokalnie

Jak wyjaśnia przedstawicielka Zarządu CEMEX Polska, poruszane przez interesariuszy kwestie pochodzą z różnych dziedzin, a w szczególności tych związanych z codziennymi sprawami społeczności lokalnych. Zgłaszane postulaty dotyczą między innymi zaangażowania w poprawę stanu infrastruktury drogowej, informowania o skutkach realizacji nowych inwestycji, czy udziału w działaniach na rzecz edukacji w zakresie paliw alternatywnych i ich wykorzystania.

– Nie bez znaczenia pozostaje obszar ekonomiczno-gospodarczy, a dokładnie umożliwienie lokalnym firmom uczestnictwa w projektach CEMEX Polska, stwarzanie nowych miejsc pracy i tym samym zmniejszanie bezrobocia w wymiarze lokalnym.

Otwartość to podstawa

Według Izabelli Rokickiej, najważniejsze cechy prowadzonego dialogu to jego regularność, ciągłość, wzajemne zrozumienie oraz otwartość. – Dzięki lepszemu poznaniu wzajemnych potrzeb możemy w większym stopniu je zaspokajać i budować tym samym partnerskie relacje z naszymi interesariuszami – mówi.

– Bezpośrednie spotkania z przedstawicielami lokalnych społeczności, czy pracownikami CEMEX Polska umożliwiają nam otwarte informowanie o naszych zamierzeniach biznesowych, lepsze zrozumienie i budowanie zaufania w naszych relacjach – stwierdza Izabella Rokicka.
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Biznes i przemysł

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Cemex Polska 13 sierpnia 2023

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Biznes i przemysł

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Cemex Polska 13 sierpnia 2023

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5