Partner serwisu
Drogi i autostrady

Cemex Polska z wyróżnieniem „Budowlana firma roku 2016”

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
26-01-2017
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RynekInfrastruktury.pl

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
Cemex Polska z wyróżnieniem „Budowlana firma roku 2016”
fot. mat. prasowe
25 stycznia br. w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się uroczysta Gala Builder Awards 2017, podczas której zostały wręczone prestiżowe nagrody – „Budowlana Firma Roku 2016”, „Osobowość Branży 2016”, „Polski Herkules 2016” oraz „Laury Buildera 2016”. Dwie z nich zostały przyznane dla firmy CEMEX Polska oraz Prezesa Marcelo Catali. Podczas Gali zostały również ogłoszone wyniki Konkursu dla Młodych Architektów, którego firma CEMEX jest mecenasem.

Prestiżowe nagrody miesięcznika Builder były rozdawane już po raz czternasty. CEMEX Polska otrzymał wyróżnienie „Budowlana Firma Roku 2016” za wybitne osiągnięcia w branży budowlanej, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz dostarczanie innowacyjnych technologii i usług. Nagroda „Budowlana Firma Roku” jest również nominacją do statuetki „Polski Herkules”, o którą nagrodzone firmy mogą ubiegać się w następnym roku.

Z kolei Prezes CEMEX Polska - Marcelo Catalá został nagrodzony tytułem „Osobowość Branży 2016”. Nagroda ta przyznawana jest szefom firm, za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału oraz przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową, a także wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

 
fot. Mat. pras.

"Ta nagroda to dla mnie ogromne wyróżnienie oraz świadectwo z jak niezwykłym zespołem mam zaszczyt pracować. Bardzo się cieszę, że nasze nieustające wysiłki zmierzające do Budowania Lepszej Przyszłości dla Polski zostały zauważone i nagrodzone.

W naszych działaniach nieustannie dążymy do doskonałości, w pełni angażując się w zapewnienie najwyższych standardów BHP oraz podnosząc każdego dnia poziom obsługi naszych Klientów, poprzez oferowanie im naszego bogatego doświadczenia oraz innowacyjnego, zrównoważonego i dostosowanego do ich potrzeb rozwiązania o najwyższej jakości. Przyznane wyróżnienia motywują nas wszystkich w CEMEX Polska do dalszego rozwoju, abyśmy mogli dalej przyczyniać się do Budowania Lepszej Przyszłości dla wszystkich, z którymi współpracujemy” - powiedział Marcelo Catalá.

Marcelo Catalá pełni funkcję prezesa CEMEX Polska od 2015 roku. Dołączył do Zarządu CEMEX Polska w 2011 roku jako Wiceprezes Zarządzania Strategicznego dla CEMEX Polska i Europa Północna. Był także Członkiem Rad Nadzorczych CEMEX w Niemczech i Austrii, wcześniej pracował na stanowisku Dyrektora Korporacyjnego Planowania Strategicznego CEMEX. Prezes Catalá jest absolwentem Massachusetts Institute of Technology’s MBA (MIT Sloan), ukończył także studia dla Kadry Zarządzającej na uczelniach w Stanford i Insead. Posiada stopień licencjata w dziedzinie Biznesu, Prawa i Nauk Politycznych.

Podczas Gali zostały również ogłoszone wyniki IV edycji Konkursu dla Młodych Architektów, którego CEMEX Polska jest mecenasem. W tej edycji Adepci sztuki projektowania mieli za zadanie stworzenie projektu w jednej z trzech kategorii:
- Dom własny architekta - Koncepcja prywatnego domu, z zastosowaniem rozwiązań pozostających w zgodzie ze środowiskiem naturalnym oraz rozwiązań energooszczędnych, inteligentnych i automatyki;
- Wykreuj przestrzeń - Zaprojektowanie kreatywnej rewitalizacji części krakowskiej Nowej Huty, z wykorzystaniem rozwiązań proekologicznych, inteligentnych i energooszczędnych;
- Wypełnij lukę - Propozycja konserwacji lub modernizacji niezagospodarowanego terenu lub niewielkiego obiektu, której efektem ma być stworzenie miejsca z funkcją kultury dla lokalnej społeczności.

Do swoich projektów młodzi architekci wykorzystywali produkty firm wpierających konkurs, między innymi produktów z portfolio CEMEX Polska - cienkowarstwowe posadzki dekoracyjne SLID ART, betonowe nawierzchnie dekoracyjne DECO STONE, kruszywa dekoracyjne oraz BIAŁY cement.

CEMEX Polska, jako Mecenas Polskiej Architektury, wspiera pokolenie młodych architektów w kreatywnym myśleniu i tworzeniu oryginalnych rozwiązań architektonicznych oraz jednocześnie dba o propagowanie wiedzy o nowoczesnych technologiach i trwałych materiałach budowlanych.

Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Biznes i przemysł

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Cemex Polska 13 sierpnia 2023

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Biznes i przemysł

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Cemex Polska 13 sierpnia 2023

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5