Partner serwisu
Drogi i autostrady

CEMEX ze Srebrną Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
09-11-2015
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
CEMEX Polska

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
CEMEX ze Srebrną Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy
fot. CEMEX Polska
W październiku Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy wyróżnił firmy i instytucje prowadzące szczególnie aktywne i skuteczne działania w zakresie bezpieczeństwa pracy. CEMEX Polska został wyróżniony Srebrną Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy.

Kandydaci oraz dotychczasowi członkowie Forum Liderów zostali ocenieni w kilku obszarach. Kryteria oceny były zróżnicowane, w zależności od rodzaju posiadanych już Kart Liderów. Poza wskaźnikami wypadków przy pracy i chorób zawodowych ocenie poddawane były działania na rzecz wdrażania i upowszechniania osiągnięć naukowo-technicznych z dziedziny BHP i podnoszenie kwalifikacji pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Analiza objęła także praktyczne wykorzystywanie dorobku naukowo-badawczego instytutów badawczych do oceny i zmniejszania ryzyka zawodowego. Oceniona została również współpraca z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy w zakresie wykorzystywania wyników programów wieloletnich dotyczących poprawy warunków pracy. Ważnym elementem oceny była prowadzona przez przedsiębiorstwa działalność profilaktyczna i osiągane efekty w zakresie poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy, upowszechnianie efektów tej działalności w mediach oraz poziom aktywności w tym obszarze.

W tym roku 46 przedsiębiorstw i instytucji zostało wyróżnionych prestiżowymi Kartami Liderów Bezpiecznej Pracy. CEMEX Polska otrzymał Srebrną Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy.

Dla CEMEX bezpieczeństwo pracowników i podwykonawców jest priorytetem, według którego realizuje swoją działalność biznesową. Firma systematycznie wdraża specjalistyczne programy zarządzania BHP, odpowiednio identyfikuje, zarządza zagrożeniami oraz angażuje pracowników na wszystkich szczeblach w poprawę bezpieczeństwa w miejscu pracy i stale udoskonala swoje procedury.

W ciągu ostatnich lat, warunki pracy w zakładach CEMEX ulegają stałej, znaczącej poprawie także poprzez modernizację procesów produkcyjnych i technologicznych oraz unowocześnienia zasobów maszynowych. Pozwala to na redukcję występowania czynników szkodliwych w środowisku pracy oraz zmniejsza stopień narażenia pracowników na występujące zagrożenia. Ryzyko zawodowe jest ograniczane do minimum. Strategia zarządzania BHP jest skuteczna, a osiągane sukcesy dopingują CEMEX do dalszego rozwoju.
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Biznes i przemysł

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Cemex Polska 13 sierpnia 2023

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Biznes i przemysł

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Cemex Polska 13 sierpnia 2023

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5