Partner serwisu
Drogi i autostrady

CEMEX zmienia biznes

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Data publikacji:
23-10-2015
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RynekInfrastruktury.pl

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
CEMEX zmienia biznes
fot. materiały prasowe
Wśród 11 laureatów ogólnopolskiej nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”, doceniono przedstawicielkę firmy z branży budowlanej. Izabella Rokicka z CEMEX-u została jedną z laureatek.

Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes” jest pierwszym w Polsce wyróżnieniem, które jest przyznawane za zaangażowanie na rzecz rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu. Nagrodę ustanowiono w 2015 roku, a inicjatorem jej stworzenia jest Forum Odpowiedzialności Biznesu.

Laureatów wybierano w czterech kategoriach, przy czym dwie główne dotyczyły biznesu i sektora pozabiznesowego. Izabella Rokicka otrzymała pierwszą nagrodę w kategorii „Człowieka, który zmienia biznes”.

Kandydatów do nagrody oceniano pod względem wpływu ich działalności na szerzenie idei CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu), współpracy z innymi podmiotami, zaangażowania i rzeczywistych działań podjętych w celu zapewnienia, że biznes w Polsce zarządzany jest zgodnie z koncepcją społecznej odpowiedzialności.

– Aby móc zmieniać świat poprzez działalność biznesową potrzebne jest spełnienie przynajmniej trzech warunków: trzeba po pierwsze pracować w firmie, która to umożliwia i wspiera, po drugie trzeba mieć zespół ludzi zaangażowanych, pracowitych i mądrych – otwartych na wyzwania i wiedzę – taki właśnie zespół mamy w CEMEX-e, po trzecie – ważne jest grono przyjaciół, którzy są ze mną i wspierają mnie a także inspirują do dalszej pracy każdego dnia – powiedziała Izabella Rokicka podczas odbierania nagrody.

Izabella Rokicka od ponad siedmiu lat jest dyrektorem komunikacji, zrównoważonego rozwoju i public affairs w CEMEX-e, a od ponad sześciu członkiem zarządu firmy. Zasiada również na fotelu prezesa fundacji CEMEX „Budujemy przyszłość”, która realizuje społeczne inicjatywy w miejscowościach, w których działają zakłady produkcyjne CEMEX-u.
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Biznes i przemysł

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Cemex Polska 13 sierpnia 2023

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Biznes i przemysł

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Cemex Polska 13 sierpnia 2023

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5