Partnerzy serwisu:
Drogi i autostrady

Dolnośląskie. GDDKiA ogłasza ważny przetarg ws. S3

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS
Schuttlfix

Data publikacji:
29-03-2024
Ostatnia modyfikacja:
26-03-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RI

Podziel się ze znajomymi:

Firmy, która będzie utrzymywać systemy bezpieczeństwa i urządzenia obsługi dwóch tuneli w ciągu trasy S3 na Dolnym Śląsku, szuka Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Chodzi o fragment między węzłami Bolków i Kamienna Góra Północ. Zakres zamówienia obejmuje też obsługę Centrum Zarządzania Tunelami przy Obwodzie Utrzymania Dróg Bolków. Kontrakt ma obowiązywać przez 3 lata.

Na razie GDDKiA czeka na oferty zainteresowanych firm, które mogą się zgłaszać do 26 kwietnia. Termin związania ofertą wynosi 90 dni, trzeba wnieść wadium w wysokości 1,4 mln zł. Przy wyborze zwycięzcy pod uwagę ma być brana jedynie cena.

Wykonawca musi wykazać się wiedzą i doświadczeniem w wykonaniu lub wykonywaniu, w okresie ostatnich 5 lat co najmniej jednego zadania obejmującego eksploatację i utrzymanie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, przez co najmniej rok m.in. systemów: sygnalizacji pożaru, wentylacji bytowej i pożarowej, zasilania wyposażenia tunelu, nagłośnienia, telefonów alarmowych, oświetlenia wjazdowego, przejazdowego, awaryjnego, monitoringu wizyjnego i sterowania wyposażeniem tunelu, sterowania i zarządzania ruchem czy systemu łączności radiowej służb ratunkowych i eksploatacyjnych. Tunel musi mieć co najmniej pół kilometra długości.
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS
Schuttlfix

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5