Partnerzy serwisu:
Drogi i autostrady

Lubelskie. Co z dzierżawą MOP-ów przy S19?

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS
Schuttlfix

Autor:

GR

Data publikacji:
30-01-2024
Ostatnia modyfikacja:
26-01-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RI

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
Lubelskie. Co z dzierżawą MOP-ów przy S19?
fot. GDDKiA LublinPara MOP Słodków przy drodze S19
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty w przetargu na dzierżawę dwóch Miejsc Obsługi Podróżnych przy drodze S19. Chodzi o MOP Słodków Wschód i MOP Słodków Zachód koło Kraśnika (woj. lubelskie).

Oba pełnią obecnie funkcję podstawową, są to parkingi z toaletami. Fragmenty nieruchomości, o powierzchni 240 mkw, GDDKiA chce wydzierżawić pod budowę obiektu małej gastronomii, o powierzchni do 140 mkw, z ogródkiem letnim i maszyną sprzedającą, czyli automatem np. do kawy. Zadaniem dzierżawcy będzie też utrzymanie czystości i porządku na objętym umową terenie.

W przetargu wpłynęła jedna oferta, dotycząca dzierżawy MOP Słodków Zachód. Jest obecnie analizowana. Umowa będzie podpisana na 10 lat z możliwością przedłużenia o kolejnych 5 lat. Zgodnie z nią, dzierżawca będzie miał 9 miesięcy na uruchomienie działalności. W przypadku dzierżawy MOP Słodków Wschód oferty nie wpłynęły. GDDKiA planuje ogłoszenie kolejnego postępowania.

W III kwartale tego roku kierowcy będą mieli natomiast do dyspozycji stacje paliw i restauracje na MOP-ach Obroki Wschód oraz Obroki Zachód przy drodze S19 między Lublinem a Kraśnikiem. Dzierżawca terenu jest w końcowej fazie etapu projektowania i uzyskiwania wymaganych dokumentów.
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS
Schuttlfix

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5