Partnerzy serwisu:
Drogi i autostrady

Lubelszczyzna: Przetarg na remont DW nr 698

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS
Schuttlfix

Data publikacji:
29-05-2024
Ostatnia modyfikacja:
29-05-2024
DROGI I AUTOSTRADY
Lubelszczyzna: Przetarg na remont DW nr 698
fot. Google Street View
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie ogłosił przetarg na remont fragmentu drogi wojewódzkiej nr 698 w powiecie bialskim. W ramach zadania przewidziano przede wszystkim przebudowę nawierzchni. Prace powinny zostać zrealizowane w ciągu trzech miesięcy od dnia podpisania umowy. 

Licząca łącznie 104 kilometry długości droga wojewódzka nr 698, łącząca Siedlce i Terespol przez Mordy i Łosice, przebiega przez obszar województw mazowieckiego i podlaskiego. Z racji dopuszczalnych nacisków na oś na poziomie 8 ton na całej długości trasy nie odgrywa ona istotnej roli w ruchu ciężkim. Już wkrótce remontu w zakresie nawierzchni drogowej doczeka się liczący blisko 3 kilometry długości odcinek na Lubelszczyźnie. Stosowny przetarg ogłosił bowiem Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie.

Jak czytamy w opisie zamówienia, jego przedmiotem będzie wykonanie robót remontowych pomiędzy 62,2 a 65,1 kilometrem trasy. To fragment w rejonie Konstantynowa i Janowa Podlaskiego w powiecie bialskim. Zakres prac obejmuje wykonanie robót pomiarowych, rozebranie krawężników wraz z ławą betonową, frezowanie nawierzchni asfaltowej, ustawienie nowych krawężników wraz z wykonaniem rowków pod ich zabudowę, oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych oraz wykonanie warstw wyrównawczej, wiążącej i ścieralnej z betonu asfaltowego.

Przewidziano również poszerzenie zjazdów wraz z wykonaniem podbudowy z wykorzystaniem betonu i kruszywa łamanego oraz uzupełnieniem nawierzchni. Do zadań wykonawcy będzie również należało wykonanie pobocza utwardzonego i gruntowego oraz skarp, a także przestawienie słupków i znaków drogowych oraz naniesienie na jezdnię oznakowania poziomego. Jak wskazuje zamawiający, przeprowadzone zostaną negocjacje, na których strony ustalą szczegółowy zakres zamówienia, termin wykonania zamówienia i wysokość wynagrodzenia. Zamówienie powinno zostać zrealizowane w terminie 3 miesięcy, począwszy od dnia podpisania umowy.

Podobnie jak w przypadku większości przetargów drogowych w Polsce, głównym kryterium oceny ofert w przetargu będzie cena. Z tego tytułu potencjalni wykonawcy będą mogli uzyskać maksymalnie 60% punktów. Przewidziano tylko jedno kryterium pozacenowe w postaci udzielonego okresu rękojmi, w ramach którego możliwe będzie uzyskanie do 40% punktów, przy czym zaoferowany okres nie może przekroczyć 84 miesięcy, zaś minimalny okres rękojmi wynosi 60 miesięcy. Oferty w przetargu będzie można składać do 3 lipca bieżącego roku do godziny 9:00. Godzinę później nastąpi ich otwarcie.

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Budimex blisko kontraktu na realizację obwodnicy Rusinowa

Drogi i autostrady

Budimex blisko kontraktu na realizację obwodnicy Rusinowa

Mikołaj Kobryński 29 maja 2024

Lubelskie. Wyremontują wiadukt w Kukurykach

Drogi i autostrady

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Budimex blisko kontraktu na realizację obwodnicy Rusinowa

Drogi i autostrady

Budimex blisko kontraktu na realizację obwodnicy Rusinowa

Mikołaj Kobryński 29 maja 2024

Lubelskie. Wyremontują wiadukt w Kukurykach

Drogi i autostrady

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5