Partner serwisu
Drogi i autostrady

CEMEX Polska: Naszym głównym priorytetem jest zaspokajanie oczekiwań klientów

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Data publikacji:
06-07-2016
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
CEMEX Polska

Podziel się ze znajomymi:

„Najwyższy poziom obsługi klientów to priorytet CEMEX Polska. W tym celu przeprowadziliśmy zmianę struktury sił sprzedaży, zapewniając bardziej indywidualne podejście do klienta” – komentuje Iwona Górakowska-Szyszka, Dyrektor Pionu Kruszyw, Członek Zarządu CEMEX Polska.

Obecna perspektywa unijna to ogromna szansa dla Polski, która na inwestycje może przeznaczyć ponad 100 mld zł. Pędząca machina inwestycyjna wymaga dużego wolumenu kruszyw, a to zapowiada w najbliższym czasie wzrost rynku, głównie w latach 2018-2019.

Realizowane i planowane inwestycje infrastrukturalne pochłoną znaczące ilości kruszyw do wymiany gruntów, wykonania stabilizacji oraz podbudowy. Zakres tych prac jest zdecydowanie większy niż w przypadku robót wymagających użycia cementu i betonu, stąd sytuacja ta będzie się zmieniać mniej dynamicznie.

Spodziewana mimo wszystko poprawa na rynku materiałów budowlanych skłoniła CEMEX Polska do jeszcze lepszego poznania klientów i wspierania ich w osiąganiu sukcesów. W tym celu przygotowaliśmy szereg wartościowych rozwiązań, które pozwolą nam efektywniej wykorzystać nasze szanse sprzedażowe w okresie nadchodzącej koniunktury na rynku kruszyw.

Stale poszerzamy wiedzę i doświadczenie, by przygotowywać ofertę wartości „szytą na miarę” i móc zapewniać naszym partnerom najwyższe standardy. Liczne rozmowy z klientami pozwoliły nam usprawnić strukturę służb sprzedaży, by w 2016 roku zapewnić każdemu z nich dedykowanego przedstawiciela i jednocześnie specjalistę w danym segmencie. Mamy głębokie przekonanie, że nasi klienci z zadowoleniem przyjmą te zmiany, a oferowane przez CEMEX Polska wsparcie przyniesie im wymierne korzyści i pozwoli osiągać kolejne sukcesy.

Nasza firma dba równie mocno o relacje ze wszystkimi interesariuszami. Za pośrednictwem Fundacji CEMEX „Budujemy Przyszłość” prowadzimy dziania wśród lokalnych społeczności, współpracując z lokalnymi instytucjami i organizacjami pozarządowymi.
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Biznes i przemysł

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Cemex Polska 13 sierpnia 2023

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Biznes i przemysł

Cemex Polska partnerem wystawy prac Fridy Kahlo

Cemex Polska 13 sierpnia 2023

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5