Partner serwisu
Drogi i autostrady

Otwarto nowy MOP na S8 niedaleko Wyszkowa

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
08-03-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RI

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
Otwarto nowy MOP na S8 niedaleko Wyszkowa
fot. GDDKiA
Na odcinku drogi ekspresowej S8 między Wyszkowem a granicą województw mazowieckiego i podlaskiego otwarto nowe Miejsce Obsługi Podróżnych. Mogą z niego korzystać kierowcy jadący w kierunku Warszawy. Wkrótce będzie także MOP na kierunku przeciwnym.

Udostępniony MOP jest wyposażony w parking, budynek toalet, zadaszone miejsca wypoczynkowe oraz plac zabaw. Jest również stacja paliw oraz możliwość ładowania samochodów elektrycznych. W kwietniu otwarta będzie także restauracja.

Przed końcem marca ma być udostępniony MOP Budykierz na kierunku w stronę Białegostoku. Również będzie wyposażony w parking, budynek toalet, zadaszone miejsca wypoczynkowe oraz plac zabaw. Dostępna będzie również stacja paliw z możliwością ładowania elektrycznych samochodów osobowych. W kwietniu ma być otwarta restauracja.

Na obu obiektach można skorzystać z bistro. Oba obiekty są także wyposażone w rampę umożliwiającą odśnieżanie oraz odladzanie pojazdu ciężarowego.

Na obu MOP-ach będą działały stacje paliw pod marką MOL.

Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5