Partner serwisu
Intermodal i logistyka

Konferencja ESPO 2012

Dalej Wstecz
Partner działu

Aarsleff

Data publikacji:
16-03-2012
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Zarząd Morskiego Port w Gdyni

Podziel się ze znajomymi:

INTERMODAL I LOGISTYKA
Konferencja ESPO 2012
Fot. Zarząd Morskiego Port w Gdyni
Zarząd Morskiego Portu Gdynia oraz Zarządem Morskiego Portu Gdańsk będą gospodarzami tegorocznego Walnego Zgromadzenia ESPO i towarzyszącej mu Konferencji Europejskiej Organizacji Portów Morskich (ESPO).

Spotkanie zaplanowane jest w dniach 10 -11 maja 2012 roku w Hotelu Sheraton w Sopocie. Tematyka tegorocznej konferencji poświęcona będzie zagadnieniom finansowania działalności portowej oraz inwestycjom portowym.

 

Pojawi się szerokie grono ekspertów i specjalistów z sektora portowego, którzy wymienią opinie na temat perspektyw rozwoju portów oraz planowanych inwestycji infrastrukturalnych, z uwzględnieniem środków z funduszy Unii Europejskiej. Konferencja ESPO będzie ważnym wydarzeniem dla całego sektora portowego w Europie i po raz pierwszy jest organizowana w Polsce.

Partner działu

Aarsleff

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5