Partner serwisu
Inżynieria i innowacje

Przyszłość na Targach Autostrada Nowa Infrastruktura: sztuczna inteligencja, technologie i bogaty park maszynowy

Dalej Wstecz
Data publikacji:
26-03-2024
Ostatnia modyfikacja:
26-03-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Targi Kielce

Podziel się ze znajomymi:

Koparki, przyczepy, znaki drogowe, pręty kompozytowe oraz wiele nowoczesnych technologii zaprezentują producenci oraz dystrybutorzy z Polski i Europy Zachodniej podczas Targów Autostrada Nowa Infrastruktura. To najważniejsze spotkanie w kalendarzu wykonawców prac drogowych, które odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 10 do 11 kwietnia! Opiekę medialną nad wydarzeniem sprawuje Business Insider.

– W Targach Kielce już po raz 27. wykonawcy prac drogowych, zarządcy dróg krajowych i lokalnych spotkają się z producentami, którzy kreują trendy w branży budownictwa infrastrukturalnego. Wśród ofert naszych wystawców nie zabraknie innowacji – mówi Joanna Adamczyk, manager Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura. – Na wystawie znajdzie się m.in. absolutna nowość – bezawaryjna wywrotka z zabudową, której praca wspomagana jest przez sztuczną inteligencję – dodaje Joanna Adamczyk.

Wśród wystawców Targów Autostrada Nowa Infrastruktura znaleźli się m.in. twórcy naczep i przyczep dla pojazdów ciężarowych, włókien celulozowych przeznaczonych do mieszanek mineralno-asfaltowych i urządzeń zabezpieczających ruch drogowy. Firmy świadczące usługi w dziedzinie wynajmu i obsługi pojazdów specjalistycznych zaprezentują m.in. układy wydechowe dla pojazdów budowy, podnośniki oraz sprzęt pomiarowy.

Patronami honorowymi wydarzenia zostali: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Prezydent Miasta Kielce.

Konferencje i debaty

Podczas targów znani eksperci poprowadzą liczne konferencje i debaty dotyczące m.in. z rozwoju sieci dróg w województwie świętokrzyskim, finansowania projektów, wdrażania innowacyjnych rozwiązań na placach budowy oraz dostosowania dróg do współczesnych standardów bezpieczeństwa. Mariusz Staniek, prezes zarządu Eko Energy Poland, podzieli się doświadczeniem realizacji projektów dla kilkuset samorządów w Polsce. Poruszy również kwestie współpracy jednostek samorządu terytorialnego z dostawcą energii i właścicielem słupów oświetleniowych. Eksperckie prelekcje o prawnych aspektach prowadzenia inwestycji budowlanych poprowadzą Maciej Grzybowski oraz Mateusz Biciutk – radcy prawni z Kancelarii JDP.

Wspólne wystawy z Targami Ekotech

Jednocześnie z targami Autostrada Nowa Infrastruktura w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbędą się także XXIV Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami. Na wspólnej przestrzeni czołowi producenci zaprezentują maszyny i urządzenia wykorzystywane w gospodarce odpadami, transporcie odpadów oraz usług związanych z segregowaniem śmieci. Pojawią się tam m.in. odśnieżarki oraz mobilne myjnie.

Branżowi zwiedzający w Targach Kielce

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego to doskonała okazja dla wykonawców prac drogowych, firm transportowych, zarządów dróg oraz podmiotów związanych z branżą do zapoznania się z ofertami najlepszych producentów sprzętu i surowców, a także do przeprowadzenia owocnych rozmów biznesowych. Wstęp na wystawę jest darmowy po rejestracji na stronie internetowej wydarzenia lub wypełnieniu formularza rejestracyjnego w terminalu wejściowym.

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura potrwają od 10 do 11 kwietnia 2024 roku w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5