Partnerzy serwisu:
Miasto

Gdańsk. Rusza projektowanie ulic w Górnym Wrzeszczu

Dalej Wstecz
Autor:

in. pras.

Data publikacji:
24-04-2024
Ostatnia modyfikacja:
24-04-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska

Podziel się ze znajomymi:

MIASTO
Gdańsk. Rusza projektowanie ulic w Górnym Wrzeszczu
fot. Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
Niecały rok potrwają prace projektowe dotyczące modernizacji trzech ulic na terenie Górnego Wrzeszcza. Chodzi o ulice Migowską, Na Wzgórzu i Falistą. Jest już umowa na opracowanie dokumentacji.

Umowa została zawarta z firmą Green Cities Infrastructure. Dotyczy opracowania projektu kompleksowej przebudowy ul. Migowskiej, a także ul. Na Wzgórzu, na odcinku od ul. Migowskiej do Jaśkowej Doliny. Wykonawca ma czas na realizację zamówienia do końca I kwartału przyszłego roku. Koszt to ponad 1,1 mln zł.

W przetargu ujęto również zaprojektowanie kanalizacji deszczowej na fragmencie ul. Falistej.

Dokumentacja projektowa ulic obejmie m.in. wykonanie nowej nawierzchni jezdni i chodników, przebudowę zjazdów, przebudowę kanalizacji deszczowej. Projekt ma uwzględnić także zagospodarowanie zieleni z małą architekturą. Jednym z elementów zamówienia będzie również projekt docelowej organizacji ruchu.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5