Partner serwisu
Miasto

Trwa budowa wiaduktu w Koluszkach

Dalej Wstecz
Autor:

redakca

Data publikacji:
15-08-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
ZDW Łódż

Podziel się ze znajomymi:

MIASTO
Trwa budowa wiaduktu w Koluszkach
fot. ZDW Łódź
Trwa budowa nowego wiaduktu nad torami PKP w Koluszkach, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 715. Nasuniętych na podpory jest już sześć z dziewięciu segmentów nowej konstrukcji obiektu. W budowie są także: nasypy, mury oporowe i schody dla pieszych.

Nowy wiadukt będzie mieć długość 132 m i szerokość 13 metrów. Długość najdłuższego przęsła wyniesie 33 m, a cały obiekt jest budowany w technologii nasuwu podłużnego, co umożliwia prace bez konieczności całkowitego zamykania ruchu kolejowego pod obiektem.

Inwestycja zakłada również rozbudowę dojazdów do wiaduktu (łącznie ok. 600 metrów). Przebudowie poddane są również skrzyżowania z drogami gminnymi: ul. Łódzką i Przejazd.

Wartość kontraktu to prawie 25,5 mln zł, inwestycja wsparta jest środkami z budżetu państwa.

Przypomnijmy też, że w związku z inwestycją nadal obowiązują objazdy:
  • Dla pojazdów do 5 t przez: ul. Towarową – ul. 3-go Maja – ul. Krańcową - Felicjanów – 11-go Listopada.
  • Dla pojazdów powyżej 5 t przez: Żakowice – Nowe Chrusty – Stefanów – Rokiciny (DW 716) – Buków – Bronisławów – Ujazd (DW 713).
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5