Partner serwisu
Polityka i prawo

Powstają nowe ekrany wzdłuż A1

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
17-03-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
GDDKiA/RI

Podziel się ze znajomymi:

POLITYKA I PRAWO
Powstają nowe ekrany wzdłuż A1
fot. GDDKiA
Rozpoczyna się montaż dodatkowych ekranów akustycznych wzdłuż autostrady A1 z Torunia do granicy woj. kujawsko-pomorskiego i łódzkiego. Łącznie nowe osłony akustyczne będą miały 5,5 km.

Za wykonanie zadania na zlecenie GDDKiA odpowiada firma MR-CAT.

Dodatkowe ekrany są wykonywane na podstawie decyzji marszałka województwa kujawsko-pomorskiego związaną z potrzebą lepszej ochrony akustycznej w tym miejscu.

W związku z pracami kierowców obowiązuje zmieniona, tymczasowa organizacja ruchu. Jak wyjaśnia GDDKiA, polega ona w pierwszej kolejności na wyłączeniu prawego oraz awaryjnego pasa ruchu na odcinku od km 200+412 do km 202+801 na jezdni w kierunku Gdańska. Prędkość zostanie miejscowo ograniczona do 80 km/h.

Prace potrwają 3 miesiące.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5