Partner serwisu
Drogi i autostrady

DK-80 Bydgoszcz-Toruń. Trzy oferty w przetargu na remont dwóch odcinków

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ULMA Construccion
Stump Franki
Aarsleff

Autor:

GR

Data publikacji:
10-05-2023
Ostatnia modyfikacja:
10-05-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RI

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
DK-80 Bydgoszcz-Toruń. Trzy oferty w przetargu na remont dwóch odcinków
fot. GDDKiA
Trzy oferty wpłynęły w przetargu na remont odcinków drogi krajowej numer 80 w Górsku i Przysieku (powiat toruński).

Zadanie obejmie dwa fragmenty o łącznej długości 3,8 km przebiegające w terenie zabudowanym, ma na celu m.in. likwidację spękań i wykruszeń. Przetarg na remont ogłosiła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, znamy już oferty.

Wszystkie mieszczą się w zarezerwowanej przez urzędników kwocie 19,2 mln zł. Najmniej, bo ok. 13 mln zł zaproponowała firma Onde, niespełna 15,4 mln zł oczekiwała spółka Colas Polska, a na kilkadziesiąt tysięcy złotych więcej wycenił swoją ofertę Strabag. Po weryfikacji i analizie złożonych ofert GDDKiA wybierze najkorzystniejszą propozycję.

Prace polegać będą na wymianie istniejących warstw nawierzchni: podbudowy, warstwy wiążącej, ścieralnej i nawierzchni z kostki betonowej na zjazdach, dojściach do przejść dla pieszych czy peronach zatok autobusowych. W planie jest też ponowne wyprofilowanie poboczy bez korekty niwelety. Remont obejmie nawierzchnię zatok autobusowych, a także system odwodnienia drogi. Wykonane zostaną nowe pasy, a wszystko ma być gotowe w ciągu 5 miesięcy od podpisania umowy.
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ULMA Construccion
Stump Franki
Aarsleff

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5