Partnerzy serwisu:
Drogi i autostrady

Mazowieckie. Jest ważny przetarg ws. S12

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS
Schuttlfix

Data publikacji:
17-04-2024
Ostatnia modyfikacja:
17-04-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RI

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
Mazowieckie. Jest ważny przetarg ws. S12
fot. GDDKiA/Krzysztof NalewajkoZdjęcie ilustracyjne
Firmy, która będzie nadzorować budowę dwóch mniejszych odcinków S12 na Mazowszu, szuka Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Chodzi o fragment o łącznej długości ponad 41 kilometrów od granicy województwa łódzkiego do węzła Radom Południe. Inwestycja ma zostać zrealizowana w systemie projektuj i buduj w ramach Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych do 2030 r. Jesienią 2021 roku Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie wydał dla tego zadania decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach (wniosek został złożony w 2019 r.). Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe o wyższym stopniu szczegółowości wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach sporządziła firma Multiconsult Polska.

Obecnie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szuka firmy, która będzie sprawować nadzór nad projektowaniem i budową dwóch mniejszych odcinków S12: granica województwa łódzkiego – węzeł Przysucha oraz węzeł Przysucha – węzeł Wieniawa. Zwycięzca będzie też zarządzać kontraktem. W przetargach na wykonanie tych odcinków GDDKiA wybrała już najkorzystniejsze oferty. Dla odcinka od granicy województw do Przysuchy wybrano propozycję Budimeksu, a dla odcinka Przysucha - Wieniawa konsorcjum Mirbudu i Kobylarni. 

Umowa ma obowiązywać przez co najmniej 5 lat i 5 miesięcy, a maksymalnie – przez 7 lat i 5 miesięcy. Na razie urzędnicy czekają na oferty zainteresowanych firm, które mogą się zgłaszać do 20 maja. Termin związania ofertą wynosi 90 dni.

Przy wyborze zwycięzcy GDDKiA weźmie pod uwagę przede wszystkim cenę (waga 60 %, im niższa, tym więcej punktów), ale też jakość (26 %) oraz doświadczenie personelu konsultanta (14 %). Obowiązuje wadium w wysokości 200 tysięcy złotych.
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS
Schuttlfix

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5