Partner serwisu
Drogi i autostrady

Śląskie. GDDKiA ogłasza przetarg na przebudowę wiaduktu nad DK-86

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS

Data publikacji:
31-10-2023
Ostatnia modyfikacja:
03-11-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RI

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
Śląskie. GDDKiA ogłasza przetarg na przebudowę wiaduktu nad DK-86
fot. Google Maps
Przebudowany zostanie wiadukt nad drogą krajową numer 86 w Będzinie. GDDKiA ogłosiła przetarg w tej sprawie.

Chodzi o liczący niespełna 100 metrów długości obiekt w ciągu ulicy Wolności. Wiadukt ma zostać przebudowany, a Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg w tej sprawie.Wyświetl większą mapę

Wykonawca będzie musiał najpierw opracować dokumentację projektową (zamówienie będzie realizowane w formule projektuj i buduj), a potem na podstawie zaakceptowanej przez GDDKiA dokumentacji – zrealizować prace budowlane. Wszystko ma być gotowe w ciągu 28 miesięcy od podpisania umowy.

Na razie urzędnicy czekają na oferty zainteresowanych firm, które mogą się zgłaszać do 21 listopada (oferty muszą zachować ważność do 20 grudnia). Przy wyborze zwycięzcy GDDKiA weźmie pod uwagę przede wszystkim cenę (waga 60 %, im niższa, tym więcej punktów), ale też przedłużenie okresu gwarancji (40 %). Nie trzeba wnosić wadium.

Licząca około 40 kilometrów długości DK 86 łączy miejscowość Podwarpie w powiecie będzińskim z Tychami. Droga przebiega w standardzie trasy ekspresowej oraz klasy GP (główna ruchu przyspieszonego).
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5