Partnerzy serwisu:
Drogi i autostrady

Trakcja wybuduje wojewódzką obwodnicę Kolna

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS
Schuttlfix

Autor:

ep.

Data publikacji:
03-06-2024
Ostatnia modyfikacja:
03-06-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RI

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
Trakcja wybuduje wojewódzką obwodnicę Kolna
fot. Google Maps
Jest już umowa na budowę obwodnicy Kolna w ciągu drogi wojewódzkiej nr 647. Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku powierzył wykonanie zadania firmie Trakcja.

Umowa została zawarta pod koniec maja. Jej wartość to 62,614 mln zł. Za tę kwotę Trakcja wybuduje odcinek drogi klasy GP o długości 5,5, km. W ciągu trasy powstaną m.in. trzy ronda, ścieżki pieszo-rowerowe oraz dwa mosty nad rzeką Łabna.Wyświetl większą mapę

O realizację tego zadania ubiegało się 9 wykonawców. Trakcja złożyła najtańszą ofertę.

Inwestycja pozwoli na wyprowadzenie ruchu z miejscowości a tym samym poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Samorząd województwa podlaskiego otrzymał na realizację tej inwestycji dotację z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Dofinansowanie wyniosło 54,4 mln zł.

Ta droga połączy się z zachodnią obwodnicą w ciągu drogi krajowej nr 63, którą wybuduje GDDKiA. Przetarg na tę inwestycję trwa – obecnie inwestor po raz trzeci próbuje wybrać wykonawcę studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego. Dwa poprzednie postępowania zostały unieważnione z powodu przekroczenia budżetu zamawiającego.

Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS
Schuttlfix

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5