Partner serwisu
Intermodal i logistyka

Ryanair na Lotnisku Chopina do końca czerwca

Dalej Wstecz
Partner działu

Aarsleff

Data publikacji:
06-03-2013
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Ryanair

Podziel się ze znajomymi:

INTERMODAL I LOGISTYKA
Ryanair na Lotnisku Chopina do końca czerwca
fot. KGyST, commons.wikimedia.org, GFDL
Ryanair potwierdził, że będzie nadal obsługiwać swoje loty do /z warszawskiego lotniska Chopina do 30 czerwca 2013 r., podczas gdy końcowe prace remontowe będą kontynuowane na lotnisku Warszawa Modlin.

Wszystkie loty Ryanair zaplanowane  do/z lotniska Warszawa Modlina będą obsługiwane do/z lotniska Chopina do 30 czerwca, aby ułatwić dostęp pasażerom podróżującym do Warszawy.

„Ryanair serdecznie przeprasza pasażerów (którzy zostali poinformowani przez e-mail) za wszelkie niedogodności i oczekuje na wznowienie lotów z/do lotniska w Warszawie  Modlin, gdy już pas startowy zostanie naprawiony” - pisze przewoźnik w komunikacie nadesłanym do redakcji.

Ze względu na prace remontowe pasa startowego na lotnisku w Warszawie  Modlin, Ryanair będzie nadal oferował swoje loty do/z lotniska Chopina do 30 czerwca 2013 r., dla ułatwienia dostępu do Warszawy naszym pasażerom. Lotnisko Warszawa Modlin przewiduje,  że naprawa zakończy się w najbliższych miesiącach, także czekamy na powrót do Modlina gdy już pas startowy zostanie naprawiony – poinformował Robin Kiely z Ryanaira.

Lotnisko w Modlinie zostało zamknięte 23 grudnia ubiegłego roku po tym, jak Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego wykrył ubytki pojawiające się na drodze startowej. Według ostatniej ekspertyzy ITWL, pas startowy w Modlinie został wykonany już na samym początku ze złej mieszanki betonowej, w której znalazły się znaczne ilości ziaren węglanowych oraz węglano-ilastych (więcej na ten temat tutaj). Zgodnie z najnowszymi ustaleniami, naprawa pasa ma wystartować w najbliższy poniedziałek, 11 marca.

Partner działu

Aarsleff

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5