Partnerzy serwisu:
Biznes i przemysł

Budimex, Mirbud, Mostostal Warszawa, Skanska, Strabag dołączają do Kongresu Infrastruktury Polskiej!

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
06-06-2024
Ostatnia modyfikacja:
06-06-2024
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES I PRZEMYSŁ
Budimex, Mirbud, Mostostal Warszawa, Skanska, Strabag dołączają do Kongresu Infrastruktury Polskiej!
fot. ZDG TOR
Kolejni generalni wykonawcy i podmioty branży budowlanej dołączają do grona partnerów Kongresu Infrastruktury Polskiej (19 czerwca 2024 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie). Na miejscu nie zabraknie też przedstawicieli zamawiających - od prezesów i członków zarządu przez dyrektorów i kierowników po specjalistów i profesjonalistów niższego szczebla. To świetna okazja do nawiązania roboczych kontaktów w branży infrastruktury.

Udział w Kongresie Infrastruktury Polskiej zapowiada też branża projektantów i inżynierów. Obok biur architektonicznych, projektowych i inżynierskich organizatorzy zapowiadają też obecność firm obsługujących rynek od strony prawnej i finansowej, jak EIB, Pekao Leasing czy kancelarie prawne (m.in. BSJP bnt, DSK Kancelaria, SK&S).

Poza generalnymi wykonawcami inwestycji szerokie grono uczestników będzie reprezentować branże kolejową i drogową. W debatach wezmą udział m.in. prezeski Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa czy Izby Gospodarczej Transportu Lądowego, jak i decydenci z PKP Polskich Linii Kolejowych, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Ministerstwa Infrastruktury oraz innych jednostek publicznych.

Rejestracja na kongres wciąż jest otwarta, choć organizatorzy informują o wyczerpującej się puli bezpłatnych wejściówek. Portal rynekinfrastruktury.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Twoja firma może również wziąć udział w jednej z debat kongresu i zostać partnerem kongresu – skontaktuj się z nami (szczegóły na stronie wydarzenia)!
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5