Partner serwisu
Drogi i autostrady

Mirbud za 72 mln zł przebuduje drogi w powiecie płockim

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS

Autor:

ep.

Data publikacji:
06-12-2023
Ostatnia modyfikacja:
06-12-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RI

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
Mirbud za 72 mln zł przebuduje drogi w powiecie płockim
fot. Google Maps
Konsorcjum firm z grupy Mirbud zawarło umowę na przebudowę dróg powiatowych w powiecie płockim. Prace będą kosztowały 72 mln zł.

Kontrakt obejmuje dwie drogi powiatowe: 2911W Goślice – Smolino – Sędek – Kłaki – Drobin i 2920W Opatówiec - Zagroba. Pierwszy odcinek zaczyna się od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 568, dalej krzyżuje się z drogą powiatową nr 2920W i kończy się w gminie Staroźreby. Łącznie to ok. 16 km.Wyświetl większą mapę

Drugi fragment przeznaczony do rozbudowy biegnie od skrzyżowania z drogą powiatową nr 2911W do skrzyżowania z droga wojewódzką nr 567. To ok. 4 km drogi powiatowej.

Droga, której dotyczy inwestycja ma nawierzchnię bitumiczną o szerokości jezdni od 4 do 5 m i gruntowe pobocza. Po przebudowie ma mieć 6-metrową jezdnię i 1-metrowe pobocza z kruszywa łamanego. Wykonane zostaną nowe chodniki, obustronne rowy odwadniające, przebudowane będą także skrzyżowania z innymi drogami i zjazdy.

Prace – projekt i budowę – wykona konsorcjum Mirbudu i Kobylarni. Wartość zawartej umowy to 72,112 mln zł. Prace maja być zrealizowane w ciągu 27 miesięcy.

Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles
BATARUS

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5