Partner serwisu
Drogi i autostrady

Obwodnica Szczytna. Mosty Katowice bez konkurencji

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Data publikacji:
21-09-2020
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RI

Podziel się ze znajomymi:

DROGI I AUTOSTRADY
Obwodnica Szczytna. Mosty Katowice bez konkurencji
Fot. Google Maps
Tylko jedna oferta wpłynęła w postępowaniu przetargowym na opracowane studium techniczno-ekonomiczno- środowiskowego dla obwodnicy szczytna. Złożyła ja firma Mosty Katowice.

Oferent, który w tym postępowaniu nie ma konkurencji, zaproponował cenę 5,070 mln zł. To trochę więcej niż planował wydać inwestor – 4,950 mln zł.

W ramach przetargu ma być opracowane studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe wraz z elementami koncepcji programowej oraz materiałami do decyzji środowiskowej dla obwodnicy Szczytna.
Sama obwodnica planowana jest w ciągu dróg nr 53, 57 i 58. Ma być jednojezdniową drogą klasy GP o nośności 11,5 t/oś.

 

W ramach zadania mają być wybudowane: węzeł drogowy Korpele, skrzyżowania z drogami lokalnymi, obiekty inżynierskie oraz dodatkowe jezdnie do obsługi terenów przyległych do obwodnicy.

Przebudowane zostaną drogi publiczne kolidujące z inwestycją, wykonane będą rozwiązania dla ruchu pieszego i rowerowego oraz obiekty i urządzenia z zakresu ochrony środowiska.

Prace budowlane przewidziane są na lata 2026 – 2028 (przetarg w trybie zaprojektuj i wybuduj planowany jest na III kwartał 2024 roku). Szacunkowy koszt tego zadania GDDKiA określa na 472 mln zł.
Partnerzy działu

Cemex Polska
Colas
Bentley
ECM Group
Stump Franki
Aarsleff
Roverpol
ULMA Group
Tecpoles

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5